Pateicoties lielajiem piegāžu apjomiem mēs spējam piedāvāt sūtījumu piegādes par zemākām cenām. Mēs sadarbojamies ar pazīstamiem un uzticamiem kurjeru pakalpojumu sniedzējiem.

Piegādes Latvijas teritorijā

Omniva LV

Piegāde Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Omniva kurjerdienests. Piegādi ir iespējams veikt gan uz saņēmēja adresi gan uz Omniva pakomātu. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 800 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu.

Classic LV

Piegāde Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 31 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Kurjeram ierodoties būs jāaizpilda  piegādes adreses informācija pasūtījuma lapā.

Venipak

Piegāde Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Venipak kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 700 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu.

Itella LV

Piegādes Latvijas teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādi veic Itella kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 35 kg. Nepieciešams izprintēt marķējumu. Sūtījumus nav iespējams izsekot. Informācija par sūtījuma piegādi pēc pieprasījuma.

QWQER Express

Ekspress piegādes tekošajā dienā Rīgā un PieRīgā: Babīte, Piņķi, Skulte, Jaunmārupe, Mārupe, Tīraine, Baloži, Salaspils, Ulbroka, Berģi, Baltezers, Kalngale. Maksimālais viena sūtījumu svars 30kg, garākā mala 1 metrs.

Piegādes Baltijas valstu teritorijā

Omniva EE/LT exp./imp.

Piegāde Baltijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Omniva kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 800 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu gan importa sūtījumiem, gan eksporta.

Classic Baltic

Piegāde Baltijas teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 31 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Eksporta sūtījumiem kurjeram ierodoties būs jāaizpilda  piegādes adreses informācija pasūtījuma lapā. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu.

Venipak EE/LT exp./imp

Piegāde Baltijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Venipak kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 700 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu gan importa sūtījumiem, gan eksporta.

Itella Baltic exp.

Piegādes Baltijas teritorijā 1-3 darba dienu laikā. Piegādi veic Itella kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 35 kg. Eksporta sūtījumiem nepieciešams izprintēt marķējumu. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu. Sūtījumus nav iespējams izsekot. Informācija par sūtījuma piegādi pēc pieprasījuma.

Cargobus Business Baltics

Piegādes Baltijas teritorijā 1-4 darba dienu laikā. Piegādi veic CargoBus kurjerdienests. Iespēja nosūtīt pakas un paletes ar svaru līdz 500 kg. Sūtījumus nav iespējams izsekot. Informācija par sūtījuma piegādi pēc pieprasījuma.

Economy exp./imp.

Piegāde Baltijas teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādi veic TNT kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 40 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Eksporta sūtījumiem nepieciešams izprintēt marķējumu. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu. 

Piegādes Eiropas teritorijā

Omniva EU exp.

Sūtījumu eksports no Latvijas uz Eiropas valstīm. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg. Sūtījumu piegādi veic UPS kurjerdienests. Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Sūtījumi uz Eiropas Savienības muitas teritorijām netiek piegādāti.

Classic exp./imp.

Sūtījumu imports un eksports Eiropas Savienības teritorijā uz vairāk nekā 20 valstīm 2-10 darba dienu laikā. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 31 kg. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Eksporta sūtījumiem kurjeram ierodoties būs jāaizpilda  piegādes adreses informācija pasūtījuma lapā. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu. Sūtījumi uz Eiropas Savienības muitas teritorijām netiek piegādāti.

Venipak PL/FI

Sūtījumu eksports un imports uz/no Poliju un Somiju. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg. Sūtījumu piegādi veic Venipak kurjerdienests. Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Informācija par sūtījumu piegādi pēc pieprasījuma.

Itella export/import

Sūtījumu imports un eksports Eiropas Savienības teritorijā 4-8 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg.  Pasūtījuma transportēšanu Eiropas valstīs veic kompānija GLS Logistics. Ir pieejama sūtījumu izsekošana. Eksporta sūtījumiem ir jāprintē marķējums. Sūtījumi uz Eiropas Savienības muitas teritorijām netiek piegādāti.

Express saver EU

Sūtījumu eksports ar aviopārvadājumu Eiropas Savienības teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Lūdzam ņemt vērā ka uz attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 4 darba dienām. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām.

Economy exp./imp.

Sūtījumu eksports un imports pa sauszemi Eiropas Savienības teritorijā 3-5 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām.

Avio export

Sūtījumu eksports un imports ar aviopārvadājumiem Eiropas Savienības teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 4 darba dienām.  Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām.

Venipak EU exp.

Sūtījumu eksports uz vairākām Eiropas valstīm. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg. Sūtījumu piegādi veic Venipak kurjerdienests līdz Lietuvas terminālim un GLS kurjerdienests līdz Jūsu izvēlētajam galamērķim. Izsekošanas informācija ir pieejama. Nepieciešams izdrukāt marķējumu ar kuru sūtījums tiks nogādāts līdz Venipak šķirošanas terminālim Lietuvā, kur tiek noformēts ar Jūsu gala saņēmēja datiem.

NVS piegādes

Economy NON-EU

Sūtījumu eksports un imports pa sauszemi uz/no Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu  7-8 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice (rēķinu) ar sūtījuma satura informāciju. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīta pilnvara no nosūtītāja. Piegādes cenā ir iekļauta tikai eksporta deklarācija.

Sūti gudri NVS

Sūtījumu piegādes uz/no Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt sūtījumus līdz 30 kg. Šim pakalpojumam norādītā piegādes cena ir sūtījumiem ar vērtību līdz 200 eiro, ja vērtībā ir lielāka, cena pieejama pēc pieprasījuma. Piegādes Krievijas teritorija ir iespējams izsekot, informācija par piegādēm Ukrainā un Baltkrievijā pēc pieprasījuma. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīts invoice (rēķinu) ar sūtījuma satura informāciju.

Avio NON-EU

Sūtījumu eksports un imports ar aviopārvadājumiem uz/no Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu  3-4 darba dienu laikā. Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām.  Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT.  Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice ar sūtījuma satura informāciju. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīta pilnvara no nosūtītāja. Piegādes cenā ir iekļauta tikai eksporta deklarācija.

Expr. saver NON-EU

Sūtījumu eksports ar aviopārvadājumu uz/no Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu  2-3 darba dienu laikā. Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 5  darba dienām.  Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice ar sūtījuma satura informāciju. Piegādes cenā ir iekļauta tikai eksporta deklarācija

Avio doc.

Dokumentu eksports un imports ar aviopārvadājumu  uz/no Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu.  1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām.  Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt tikai dokumentus papīra formātā. 

Sūti gudri NVS documents

Dokumentu piegādes uz/no Baltkrieviju, Krieviju un Ukrainu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt tikai dokumentus papīra formātā. Piegādes Krievijas teritorija ir iespējams izsekot, informācija par piegādēm Ukrainā un Baltkrievijā pēc pieprasījuma.

Piegādes pa pasauli

Economy NON-EU

Sūtījumu eksports un imports uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice ar sūtījuma satura informāciju. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīta pilnvara no nosūtītāja. Piegādes cenā ir iekļauta tikai eksporta deklarācija. 

Avio NON-EU

Sūtījumu eksports un imports ar aviopārvadājumu  uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām.  Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice (rēķinu) ar sūtījuma satura informāciju. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīta pilnvara no nosūtītāja. Piegādes cenā ir iekļauta tikai eksporta deklarācija

Expr. saver NON-EU

Sūtījumu eksports ar aviopārvadājumu uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice (rēķinu) ar sūtījuma satura informāciju. Piegādes cenā ir iekļauta tikai eksporta deklarācija

Avio doc. exp.

Dokumentu eksports un imports ar aviopārvadājumu  uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām.  Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt tikai dokumentus papīra formātā. 

Express saver DOC.

Dokumentu eksports ar aviopārvadājumu uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt tikai dokumentus papīra formātā.

Nestandarta sūtījumu un palešu piegādes

Sūti gudri speciālais serviss

Paletizēto kravu un nestandarta sūtījumu imports un eksports pa visu pasauli. Lai noteiktu nepieciešamā pakalpojuma izmaksas, Jums jāaizpilda šī forma.